VOJENSKÁ PUŠKA IV.  
                                      16.10. 2010 Čekanice    
Kategorie A          
   Jméno Zbraň 1.terč 2.terč Celkem Pořadí
BLAFKA Lubomír SR 90 96 186 1
ŠVÁB Aleš CG 89 96 185 2
YUAN Yao CG 89 96 185 3
TUŠL František M 98 86 99 185 4
KOTRČ Zdeněk M 98 90 93 183 5
VAŠÍČEK Karel Mosin 86 97 183 6
DOLÁK Karel CG 80 98 178 7
KOLMANN Petr SVT 40 86 91 177 8
ŠVIHÁLEK Jiří M 98 86 91 177 9
KAŠPAR Milan SKS 82 92 174 10
BATÍK Václav SKS 80 93 173 11
VEJSKAL Zdeněk Mosin 79 94 173 12
JANUŠKA Miloslav SKS 83 89 172 13
VLACH Vladimír SKS 83 88 171 14
BALÝ Josef Z. 98 78 87 165 15
KOTRČ Zdeněk Mosin 75 90 165 16
AUGUSTA Pavel Mosin 74 90 164 17
MÍČEK Tomáš M 98 74 89 163 18
MÍČEK Milan M 98 80 82 162 19
PAVELKA Ivan Mosin 83 77 160 20
STIBOR Jan SKS 73 87 160 21
POČINEK Miroslav SKS 81 78 159 22
VESELÝ Pavel Mosin 76 81 157 23
VORLÍK Marcel Mosin 78 77 155 24
SUDÍKOVÁ Radka SKS 78 73 151 25
SUJA Jan Mosin 78 69 147 26
PISTULKA Václav Mosin 62 72 134 27
SCHRO"TTER Petr Mosin 57 73 130 28
         
Kategorie B           
     Jméno Zbraň 1.terč 2.terč Celkem Pořadí
KAŠPAR Milan Rem.223 98 95 193 1
ŠVIHÁLEK Jiří M 16 92 94 186 2
MÍČEK Tomáš M 16 91 94 185 3
TUŠL František M16 88 96 184 4
YUAN Yao SIG 90 92 182 5
MÍČEK Milan Dragunov 88 94 182 6
ŠVÁB Aleš AR 15 86 95 181 7
TAUBR Pavel CZ 54 85 93 178 8
STIBOR Jan Tactical 88 89 177 9
DOLÁK Karel Tactical 85 92 177 10
VEJSKAL Zdeněk Tactical 92 84 176 11
BOČAN Stanislav st. Tactical 83 92 175 12
VOJTA Martin Rem.223 82 91 173 13
ANTROPIUS Emil Tactical 81 92 173 14
VLACH Vladimír Tactical 86 84 170 15
PAPEŽ Josef Tactical 81 88 169 16
MORAVEC Miroslav Tactical 84 83 167 17
SUDÍKOVÁ Radka Tactical 82 85 167 18
BALÝ Josef Tactical 81 81 162 19
HAZMUKA Radoslav Tactical 81 79 160 20
ŠERÝ Josef Tactical 78 82 160 21
POČINEK Miroslav Tactical 58 94 152 22
AUGUSTA Pavel Tactical 66 85 151 23
KREJČA Miloslav CZ 54 69 76 145 24
PAKOSTA Karel Tactical 60 75 135 25
SCHRO"TER Petr Tactical 54 79 133 26
VORLÍK Marcel Tactical 56 64 120 27
         
Kategorie D          
 Jméno Zbraň 1.terč 2.terč Celkem Pořadí
ANTROPIUS Emil RB 88 97 185 1
VESELÝ Pavel RB 85 93 178 2
SCHRÖTTER Petr RB 52 77 129 3
SCHRÖTTER Petr Win.  37 72 109 4
         
Kategorie E          
 Jméno Zbraň Celkem Pořadí    
ŠVÁB Aleš R. 40-XS 90 1    
AUGUSTA Pavel CZ 550 80 2    
YUAN Yao AW 70 3    
ŠVIHÁLEK Jiří SAKO 50 4    
KAŠPAR Milan CZ 550 40 5    
VESELÝ Pavel CZ 527 40 6    
BLAFKA Lubomír Mosin 10 7    
ŠVÁBOVÁ Dana VS SF 0 8    
         
Kategorie F          
Yao YUAN          
         
            Král střelců roku 2010      
   Jméno Zbraň 1.závod 2.závod 3.závod 4.závod Celkem Celkem Pořadí
    13.3. 3.4. 14.8. 16.10    3 závody  
VAŠÍČEK Karel Mosin 183 192 185 183 743 560 1
TUŠL František Mosin,M 98 186 179 184 185 734 555 2
KOTRČ Zdeněk M 98 180 183 187 183 733 553 3
ŠVÁB Aleš CG 182 171 185 185 723 552 4
YAO Yuan CG 177 177 190 185 729 552 5
ZÁHORKA Miroslav Mosin,CG 180 170 189 0 539 539 6
ŠTĚCH Josef CG 182 181 164 0 527 527 7
DOLÁK Karel CG 0 174 169 178 521 521 8
AUGUSTA Pavel CG 169 172 167 164 672 508 9
KOLMANN Petr SVT 40 159 159 170 177 665 506 10
POČINEK Miroslav SKS 154 168 176 159 657 503 11
KAŠPAR Milan SKS 0 165 164 174 503 503 12
MÍČEK Milan M 98 169 0 171 162 502 502 13
STIBOR Jan SKS 167 168 166 160 661 501 14
KOTRČ Zdeněk SKS 164 169 166 165 499 499 15
VLACH Vladimír SKS 141 170 157 171 639 498 16
HEŘMÁNEK Libor M1 172 163 155 0 490 490 17
SUDÍKOVÁ Radka SKS 161 163 163 151 638 487 18